Makijaż

Makijaż

Stan naszych dłoni i paznokci dużo mówi o nas samych. Niestety jest to część ciała najbardziej wystawiona na działanie szkodliwych czynników i najszybciej starzejąca się.

Słońce, zimno, detergenty czy codzienna praca sprawiają, że ręce mogą być zniszczone i wyglądać nieestetycznie. A przecież zadbane dłonie to podstawa eleganckiego wyglądu, więc warto poświecić im trochę uwagi.

Aby nasze dłonie pięknie wyglądały i długo zachowały młody wygląd należy dbać o ich codzienną pielęgnację i regularnie korzystać z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. W naszym gabinecie oferujemy nie tylko upiększający manicure, lecz również liczne zabiegi pielęgnacyjne, które regularnie stosowane wspomagają regenerację skóry dłoni i paznokci. Podstawowym elementem każdego zabiegu jest oczyszczenie skóry dłoni, regulacja kształtu paznokci oraz zadbanie o wygląd skórek. W zależności od potrzeb i upodobań można zdecydować się na manicure klasyczny, SPA, japoński lub intensywną kurację odbudowującą zniszczone paznokcie.

Pielęgnacja dłoni obejmuje manicure klasyczny polegający na skróceniu i opiłowaniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia pilnikiem oraz usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek. Paznokieć polerujemy, malujemy i nakładamy oliwkę nawilżającą.W przypadku manicure biologicznego skórki usuwamy za pomocą specjalnych preparatów oraz patyczka bez wycinania ich cążkami.

Manicure SPA jest kompleksowym zabiegiem pielęgnacyjnym dłoni i paznokci. Głęboko nawilża i regeneruje dłonie. Umożliwia odnowę bariery hydrolipidowej skóry oraz uzupełnienie w niej ceramidów. Nadaje skórze jedwabistej gładkości, łagodzi podrażnienia, niweluje szorstkość, a także wzmacnia paznokcie i odmładza skórę.

Piękne, zdrowe, nawilżone i odżywione dłonie. Paznokcie są błyszczące, a skórki zregenerowane. Skóra dłoni jest wzmocniona oraz przygotowana do walki z czynnikami zewnętrznymi.

Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje, które pomogą Ci przygotować się do współpracy. Możesz anulować w dowolnym momencie.

WordPress › Błąd