O naszej firmie

Witaj w Holistic Care !

Pozwól nam o siebie zadbać

Holistic Care Beauty Center to całkiem nowe miejsce na urodowej mapie Bielska-Białej! Miejsce, które charakteryzuje nowa jakość, nowe rozwiązania i nowe podejście do problemów.

Na podstawie lat doświadczeń, obserwacji i przede wszystkim wsłuchania się w potrzeby moich Klientów i Klientek stworzyłam miejsce, w którym nie tylko otrzymasz usługę wykonaną z najwyższą starannością, ale przede wszystkim będziesz się tu czuć komfortowo. Odpocznij w naszych przytulnych wnętrzach przy filiżance kawy i dźwiękach relaksacyjnej muzyki, a my zadbamy o Twoje piękno i dobre samopoczucie!
sign

Monika Szymańska

Założycielka

Dlaczego holistic care?

Jesteśmy zawsze gotowi na każde wyzwanie

Idea powstania Holistic Care pojawiła się wraz z rosnącą świadomością tego, że nasze organizmy musimy traktować jako całość, a więc jako perfekcyjne połączenie umysłu i ciała.

Nasz Instytut jest miejscem potrzebnym dla wszystkich tych, którzy żyjąc w ciągłym pośpiechu i stresie chcą poświęcić samemu sobie trochę czasu. By to Państwu ułatwić, zebraliśmy w jednym miejscu zespół doświadczonych specjalistów, ludzi z pasją.

Dostosowane ceny

Zapewniamy naszym klientom najlepszą ofertę za bardzo rozsądną cenę, a utrzymanie klientów jest naszym nadrzędnym celem.

Indywidualne podejście

Serie zabiegowe i regularna praca nad poprawianiem urody przynoszą efekt i zadowolenie.

Bogate doświadczenie

Podstawą naszej pracy, a także skutecznej kosmetologii są wysokiej jakości produkty oraz staranność wykonywanych zabiegów.

Jesteśmy dla Was

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną.

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU ORAZ JAKOŚCI

Nasze referencje

Nasze doświadczenie i podejście do klienta pokazało, że w krótkim czasie można zbudować
odpowiednią i stabilną pozycję na rynku. Pracujemy dla klientów z całej Polski
zawsze tak samo skutecznie!